Çarşamba, Temmuz 17, 2019

Dil Değiştirici

Search

Ortaklarımız

  • Günaydın TOPÇU (Genel Müdür)

 20.05.1968 Uzunköprü’de doğdu. İlk-orta ve lise öğrenimini Uzunköprü’de tamamladı. Eskişehir İktisat/Maliye okudu.. İstanbul Aydın Üniversitesi muhasebe denetim ve İstanbul Nişantaşı Üniversitesi IFRS yüksek lisansını bitirdi.6102 Sayılı TTK Kanununun hazırlanmasında İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odasında başkan yardımcılığı yapmıştır.2012 yılında Adli Muhasebe ve Hile Denetimi eğitimini tamamlayarak hile uzamanı olmuştur. Bağımsız olarak mali müşavirlik yapmaktadır. OMG Danışmanlık Eğitim Gıda Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi ortakları arasında yeralmaktadır.

Evli ve 2 çocuk sahibidir.

 

 

 


  • Prof. Dr. Mehmet ERKAN 

1954 Sandıklı/Afyonkarahisar doğumlu. Lisans eğitimini Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde 1978 de, Doktorasını ise 1986 da Anadolu Üniversitesinde tamamladı. 2011 yılına kadar Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde görev yaptı. 1990 yılında altı ay süreyle “University of California, Berkeley” de misafir öğretim üyesi olarak görev yaptı. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesine geçmiş ve halen devam etmektedir. Uzmanlık alanı Muhasebe-Finans dalında olup, 2013-2015 yılları arasında KGK adına Muhasebe Standartları ve Muhasebe Denetimi alanında ve akademik hayatı boyunca birçok kamu kurumu ve özel kuruluşlarda muhasebe ve finansman alanlarında eğitim vermiştir. Bağımsız Denetçi belgesine sahip olup OMG Danışmanlık Eğitim Gıda Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi  ortakları arasında yer almaktadır.

 


  • Prof. Dr. Oğuzhan AYDEMİR 

1969 Giresun doğumludur.  Lisans eğitimini 1991 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde, Yüksek lisans eğitimini Amerika’da University of New Haven’da, Doktora eğitimini ise Afyon Kocatepe Üniversitesinde tamamlamıştır. 1994-2014 yılları arasında Afyon Kocatepe Üniversitesinde Muhasebe ve Finansman alanında öğretim elemanı olarak görev yapmıştır. 2014 yılında doçent olarak Namık Kemal Üniversitesine geçiş yapmış olup 2015 yılından bu yana aynı üniversitede Muhasebe ve Finansman Ana Bilim Dalında Profesör olarak görev yapmaktadır. 2013-2015 yılları arasında KGK adına Muhasebe Standartları ve Muhasebe Denetimi alanında ve akademik hayatı boyunca birçok kamu kurumu ve özel kuruluşlarda muhasebe ve finansman alanlarında eğitim vermiştir. Bununla birlikte Bağımsız Denetçi belgesine sahip olup OMG Danışmanlık Eğitim Gıda Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi ortakları arasında yer almaktadır.

 

 

 


  • Osman Nuri AYDEMİR (Çözüm Ortağı)

   

1967 Giresun doğumludur. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi  Hidrojeoloji Mühendisliği bölümünde 1990 yılında tamamlamıştır.  Su sondajı konusunda 27 yılın üzerinde deneyime sahiptir. 1990-2001 yılları arasında Türkiye’nin en büyük sondaj firmalarından bir olan Data Su Sondajları A.Ş.’de Jeoloji Mühendisi, Teknik Müdür Yardımcısı, Teknik Müdür ve Genel Müdür  olarak görev yapmıştır. Uzun süre Sudan’da  Data Infra Structure Ltd. Ve Saray Multi Activities Co. Ltd. şirketinin ortağı , Genel Müdürü olarak sondaj faaliyetine devam etmiştir.  2011 yılından itibaren Etiyopya’da Atlas Water Well Drilling PLC’nin ortağı ve Genel Müdürü olarak sondaj faaliyetini yürütmektedir. Meslek yaşamı boyunca dünyanın değişik bölgelerinde çok sayıda su kuyusu açmış olup bu konuda geniş deneyime sahiptir.